Nowa kolekcja Jesień-Zima 2016 Ledor Fashion.

 

 

Marka Ledor Fashion projektując kolekcję na obecny sezon Jesień/Zima 2016 postawiła sobie za cel utrzymanie doskonałej jakości wyrobów i podążanie za trendami. Biorąc sobie do serca kolory jesieni i zimy zaproponowane przez Instytut Pantone stworzyliśmy kolekcję, która ma kilka celów.

Po pierwsze, zależało nam na tym, by nasze ubrania były noszone przez kobiety o różnych typach sylwetek. Stąd nasza rozmiarówka nie kończy się na L, mamy modele szyte do rozmiaru 46. Jesienne kurtki i płaszcze przejściowe stworzyliśmy na różne figury, inne pasują do jabłka i są to kurtki ukrywające brzuch jak np. kurtka Zamino, gdzie jest możliwość indywidualnego regulowania troczków. Ta kurtka, jest szczególnym przykładem, ponieważ jest typowym modelem oversize, co oznacza, że jest luźna, lekka, ale jednocześnie jednym pociągnięciem możemy ją kształtować bliżej ciała. To takie nasze 2w1 i liczymy, że spodoba się naszym klientkom.

                                   Co z płaszczami, jakie nowe fasony goszczą w tym roku?                                 

Jeśli chodzi o płaszcze w tym sezonie postawiliśmy na modne szarości, grafity, czernie – klasykę. Ale jak to u nas bywa od lat, nasza klasyka jest zawsze połączona z czymś nowym, oryginalnym i niepowtarzalnym, a więc płaszcze np. wełniany płaszcz KAJA – będacy w dominującym kolorze grafitu przeplatamy srebrną wypustką, dodajemy wstawki z przeigłowanej laminatem wełny. Więc nie jest to taki typowy klasyczny płaszcz, chociaż ma formę uniwersalną, pudełkową. Ten płaszcz ładnie wyszczupla i sprawdzi się na Paniach o większych rozmiarach.

1619-dsc_1033

                                                                         Grafitowy płaszcz Kaja

 

 

Proponujemy w tym sezonie płaszcze wykonane z nylony z dodatkową ociepliną. Co jest ważne w tego typu  płaszczach to to, że są one bardzo lekkie i dają ciepło. Bardzo wygodnie się je nosi. Szkoda, że przez Internet nie można poczuć tej lekkości, a przekona się o niej każdy, kto go założy, to jest taki „płaszcz-nic”, bo nic nie waży, doskonale się nosi.

Nylonowy płaszcz Kajana

                                                                          Płaszcz Kajana z nylonu

 

 

                   A co ze sztandarowymi produktami, z których marka Ledor Fashion jest znana?

 

Projektując sukienki na sezon jesienno-zimowy trzeba brać kilka czynników pod uwagę, prócz wiodących trendów, mamy cały czas na uwadze nasze klientki i to one tak naprawdę dyktują nam trendy. Sukienki na tę porę roku muszą być ciepłe i wygodne, zakładamy przecież na to okrycia wierzchnie, te tkaniny nie powinny się bardzo gnieść i nie powinny krępować ruchów np. przy wsiadaniu do auta. Jak co roku nasze najlepsze kolory, w których od lat marka Ledor Fashion się specjalizuje to odcienie beżu, szarości, wszelkie pudry, grafity i tak jest tym razem. Zastosowaliśmy w kilku modelach bardzo oryginalne zestawienia kolorystyczne, ale to pokażemy niebawem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *